Staráme se o Vás

POPIS PRACOVIŠTĚ

Naše společnost sídlí v komplexu Olšanka přímo na Olšanském náměstí v širším centru Prahy. Výborná dopravní dostupnost je tedy samozřejmostí – vchod k nám do kanceláří je skutečně jen pár kroků od tramvajové zastávky Olšanské náměstí (metro A – zastávka Flora 5 minut pěšky, metro B – zastávka Palmovka 10 minut tramvají, metro C – zastávka Hlavní nádraží 5 minut tramvají, nebo 10 minut autobusem na zastávku Florenc).

Zázemí v hotelu Olšanka se Vám může na první pohled zdát „zvláštní“, ale vězte, že toto umístění pro Vás skýtá spoustu výhod. Každodenní bytí ve společnosti lidí na dovolené Vás bude nabíjet jejich pozitivní energií a dobrou náladou. Zároveň stejně jako všichni hoteloví hosté i Vy budete mít možnost využívat veškeré hotelové služby za domluvené snížené ceny. Takže si po pracovním dni můžete skočit odpočinout do vířivky, zaplavat si v bazénu nebo si zlepšit fyzičku v místním fitness centru. Či skočit s kolegy do lobby baru na drink a zakončit tak den trochu jinak.

Samotné rozvržení a uspořádání kanceláří navazuje na jednotlivá oddělení. Pracovníci každého oddělení sedí vždy pohromadě v jedné místnosti. Samozřejmě každý má svůj prostor a v pracovním nasazení tak nedochází k výraznému vzájemnému rušení. Navíc každý pracovník, který přichází do styku s klientem, prochází školením asertivity, aby si v komunikaci s ním dokázal udržet odstup a klidný hlas.

BENEFITY

  • Svým zaměstnancům poskytujeme příspěvek na dovolenou ve výši až 15 000 Kč za rok.
  • Každý zaměstnanec dostává stravenky v hodnotě 70 Kč plně hrazené zaměstnavatelem.
  • Pokud máte penzijní, nebo životní pojištění, můžeme Vám na něj po půl roce u nás měsíčně přispívat částkou 500 Kč.
  • Díky sídlu firmy v komplexu Olšanka mohou naši pracovníci využívat vybrané hotelové služby (Sportovní centrum Olšanka apod.) se slevou 20 %.
  • V případě potřeby lze po dohodě s nadřízeným čerpat každý kvartál jeden sick day.
  • K dispozici je pro naše zaměstnance i firemní psycholog, se kterým můžete řešit své jak pracovní, tak soukromé problémy a trápení.
  • Samozřejmostí je využívání široké nabídky občerstvení a pitného režimu – od čaje, přes kávu, čerstvého ovoce a ovocných a zeleninových nápojů (smoothie) pro posílení Vaší imunity.
  • Nemůžou samozřejmě chybět dva celofiremní večírky a kvartální motivační soutěže v rámci firmy i jednotlivých odděleních.

Volná pracovní místa