Naše hodnoty

TOMMY STACHI

Jsme TOMMY STACHI. Zákazníkům poskytujeme střednědobé spotřebitelské úvěry. Za více než 13 let naší existence jsme pomohli splnit touhy, či vyřešit finanční situaci již více než 44 000 klientů. Oslovte nás a my Vám ukážeme, že nic není nemožné.

Splněná přání i pomoc s potížemi

Ať už si chcete dopřát dovolenou snů, koupit si nový počítač, zrekonstruovat koupelnu anebo jste se ocitli v nepříznivé životní situaci, vždy jsme tu pro Vás s řešením šitým na míru přímo Vám. Chceme se s Vámi radovat ze splněných přání i Vám pomáhat dostat se z ran, kterými na nás život občas nešetří.

Lidskost

Jsme lidi a všichni můžeme chybovat. Důležité však je z chyb se poučit. Proto nám neváhejte kdykoliv napsat své připomínky, ať se můžeme neustále zlepšovat. My naproti tomu zase budeme upozorňovat Vás. Nebojte, za jednu opožděnou splátku Vám hlavu neutrhneme, ale jak jsme řekli výše, největším uměním je neopakovat jednu chybu dvakrát.

Inovace a originalita

Přinést Vám něco, co jste ještě neviděli a neslyšeli, to je úkol celého našeho týmu kreativců i analytiků. Chceme se stále posouvat dál a překvapovat, ač to občas znamená jít s holou kůží na trh. Jen tak ale můžeme vybudovat originální značku, která vám utkví v paměti.

Rovnost

Co má společného potenciální zákazník, klient a náš zaměstnanec? Všichni jsou z jednoho těsta a všichni jsou si rovni. Dbáme na slušné a férové jednání, které je vždy jedním z hlavních kritérií, podle kterých se potenciální zákazník rozhoduje. Počet našich spokojených klientů mluví za vše.

Důvěra

Vybudování dobrého jména, které bude symbolem kvality a bude představovat jedničku na trhu je velmi obtížný úkol. Naštěstí jsme opravdoví rváči a nebojíme se jakýchkoliv výzev, proto jdeme za tímto cílem neustále vpřed. Velice si vážíme, že se na nás obracíte se svými potížemi i touhami a pomáháte nám tak ke jménu, jež je symbolem důvěry a poctivosti.

Bezpečnost

Důraz klademe hlavně na bezpečnost půjček, která zahrnuje mnoho aspektů. Jedním z nich je přísné ověřování bonity klienta a dodržování zásad zodpovědného půjčování. Všechny úvěry poskytujeme za transparentních podmínek, kdy znáte v okamžiku uzavření smlouvy o půjčce konečnou částku, kterou zaplatíte. Díky individuálnímu přístupu se pak nemusíte obávat přemrštěně vysokých splátek, jež byste nebyli schopni plnit.

Upřímnost

Co se týče upřímnosti, pravidelně Vám přinášíme zajímavé, převážně vzdělávací články, pomocí nichž Vám chceme dát větší rozhled do života a upozornit Vás na různé nekalé praktiky nesolidních společností. Takový přístup si můžeme dovolit jen jako prověřený poskytovatel úvěrů, který se nebojí ukázat svou pravou tvář.

Napsali o nás